PŘECI fyzio

Ahoj, jsem Zuzana Přecechtělová a v srpnu tohoto roku jsem v Ostravě otevřela novou fyzioterapeutickou ordinaci „PŘECI fyzio“ (ig/fb @precifyzio), kde se specializuji převážně na problémy pohybového aparátu sportovců – většina mých klientů jsou běžci, ale také basketbalisti, cyklisti, fitness trenéři a další. Klientelu mi ale tvoří také lidé, kteří mají sedavé zaměstnání, nemají tolik pohybu během dne a chtějí se vyvarovat problémům se zády (pokud je ještě nemají). Poskytuji diagnostické, léčebné, preventivní a rehabilitační služby pro udržení optimálního zdraví mého klienta. Na prvním místě je ale samozřejmě komunikace s mým klientem, musí správně pochopit jeho problém, co a proč dělá špatně, jaké je správné řešení, jak se vyhnout zraněním a jak pracovat na tom, aby se vyhnul dalším problémům a bolestem. 

Pokud máte jakýkoliv problém s pohybovým aparátem, ať už jsou to záda, kolena, poúrazové stavy, bolesti hlavy nebo chcete chodit jen preventivně, abyste to tomu svému tělu po takovém zápřahu vrátili, neváhejte mne kontaktovat :-) 
 
 
 
  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Přihlaste se prosím znovu

    Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

    Děkujeme za pochopení.

    Přihlášení